Menu

ECOBENE: Chytré úspory bez rekonstrukce, jen s bublinkami!

Jedním ze způsobů, jak účinně a efektivně snižovat náklady, je využití úspory vody. Jednoduché řešení pro domácnosti, ale i soukromé podniky a veřejná zařízení nabízí nová generace unikátních šetřičů vody od brněnské společnosti Watersavers. Šetřiče vody umožňují snadno regulovatelný průtok a díky této inovaci úsporu až 70 % vody. Celkové snížení spotřeby vody má za následek pokles vynaložených energií na ohřev teplé vody. Komplex těchto úspor vede ke snížení vynaložených finančních prostředků.


Princip úspory je v důmyslném properlení a regulaci proudu vody. Díky této inovaci tento šetřič vody vysoce předčí zastaralý provzdušňovač vody. Vody ve skutečnosti teče o mnoho litrů za den méně, ale díky provzdušnění vytéká opticky bohatý proud vody, který je zároveň příjemný na dotek. Úvodní investice se tedy vrací rychle a neovlivní negativně kvalitu vašeho života. Průměrná česká čtyřčlenná domácnost s námi ročně ušetří kolem 8 000 Kč, což vzhledem k nákladům na jeden šetřič vody potvrzuje vysokou efektivitu tohoto malého výrobku.
Klasickým kohoutkem u umyvadla nebo dřezu proteče až 20 litrů vody za minutu. Inovované šetřiče lze nastavit na 4, 6, 8, 10, 12 nebo 14 litrů za minutu (podloženo laboratorním měřením). Šetřiče pro sprchu podle dostupných měření mají ještě daleko větší úsporu než šetřiče pro umyvadla, a to až 70 %. Abyste ušetřili, nemusíte tedy nově nechat protékat nad vaším nádobím pouze pramínek vody, ale stačí vodu načechrat vzduchem, správně zregulovat a kvalitně umýt mastné hrnce levněji, když už pravděpodobně ne s požitkem z každodenní rutiny.
Výběr se provádí podle koncového závitu vodovodní baterie a je prakticky vhodný na jakoukoliv baterii. Snadno a rychle se našroubuje na baterii umyvadla, dřezu nebo sprchy a to jak v domácnosti nebo ve veřejných zařízeních (jako např. veřejné instituce, nemocnice, školy, hotely, restaurace). Právě zde, např. v nemocnicích, poliklinikách a léčebnách nebo ve špičkových vědeckých zařízeních plně využije přísné hygienické standardy a atesty, který výrobce garantuje. Jeho klasický vzhled ovšem nedá zákazníkům ani uživatelům veřejných a společných prostor na první pohled informaci, že šetří.
Šetřiče vody ocení spotřebitel také díky jednoduché údržbě. Jsou antivápenné, takže se v nich neudržuje vodní kámen a nekorodují. Jsou snadno rozložitelné a složitelné, což zaručuje snadné čištění ochranného sítka, které zadržuje hrubé nečistoty.
Dalším pozitivním efektem je podpora ekologie. Díky využití šetřičů vody dochází k výraznému snižování nákladů na vodu jako takovou, ale i na ohřev vody a potažmo tedy i na další energie. Tímto efektem dochází postupně ke snižování vypouštěných emisí CO2 do ovzduší.
Výrobky spadají do kategorie nízkonákladových opatření a návratnost investice se pohybuje v řádů týdnů až měsíců. Během pětiletého záručního období, které je firmou standardně poskytováno, je finanční investice mnohonásobně vrácena. Všechny důležité informace (včetně názorné ukázky, která nejlépe demonstruje funkčnost výrobku, poskytuje tým odborných obchodních zástupců firmy Ecobene přímo v terénu.
Neplaťte tedy za vodu víc, než musíte a dostaňte s inovovanými šetřiči vody pod kontrolu i své účty za vodu.

Výhody:

  • Výrazné úspory bez vlivu na kvalitu.
  • Snadná instalace – našroubování na baterii.
  • Použití do koupelny, kuchyně, sprchy, ale i WC.
  • Patent, ekologie a zároveň kvalita.
  • Výrobek české firmy s pětiletou zárukou.
  • Hygienické standardy a  atesty -  možné využití i v nemocnicích a špičkových vědeckých zařízeních.
  • Výrobky nabízí tým obchodních zástupců, kteří se zákazníkům věnují osobně

Kontakt:
ECOBENE s.r.o.
Sirotkova 4

616 000 Brno
Tel.: 777 357 635
Email: ecobene@ecobene.cz
www.ecobene.cz

Zveřejněno: 12.04.2014